Menu
Váš košík

Zvláštní příležitosti

Autentické italské speciality pro každou zvláštní příležitost

Oslavu, svátky, slavnost, Vánoce, Velikonoce, Valentýn, Den žen, Den matek, Den otců, Narozeniny, Svatba, svátek

Značka: Balconi Model: balc-tiram-400
Dort Tiramisù, radost sdílet: sametový krém z mascarpone uzavřený v jemném čokoládový a kávový piškotový dort.Tiramisu je nejznámější italský dezert na světě a Tiramisu Balconi jej dokonale reprezentuje.Vyrobeno v Itálii400gNevyžaduje lednici..
57.00 Kč 77.00 Kč
Značka: Italjidlo Model: cup-nesp-borb-gift
Speciální dárková sada pro svatého Valentýna nebo zvláštní příležitost v elegantní krabičce pro něj včetně luxusního šálku na espresso vyrobeného z robustního skla a 1 kompatibilní kapsle Borbone miscela Rossa pro domácí kávovar Nespresso.Kapacita šálku: 80 mlRozměry: Průměr = 60mm, V= 55mmMateriál:..
199.00 Kč
Dárková tuba pralinek Ferrero 3x Mon Chéri 2x Rocher 3x Kusschen 83g Dárková tuba pralinek Ferrero 3x Mon Chéri 2x Rocher 3x Kusschen 83g
Novinka
Značka: Ferrero Model: ferr-prest-t8
Ideální dárek pro vaše blízké k svatému Valentýnu nebo k jakékoli zvláštní příležitostiBaleno v dárkové tubě. Obsahuje 3x Mon Chéri, 2x Ferrero Rocher a 3x Ferrero Kusschen.Vyrobeno v Itálii3x Mon Chéri2x Ferrero Rocher3x Ferrero Kusschen.Skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla.Balení: 8 kusů 83..
118.00 Kč
Značka: Italjidlo Model: Dom-pizza-sada
Chcete si doma udělat dokonalou pizzu jako v pizzerii?Představujeme naši sadu na pizzu – perfektní sadu pro každého milovníka pizzy! Tato sada obsahuje vše potřebné k výrobě lahodné domácí pizzy.Za prvé, balení mouky na pizzu Napoletana je vyrobeno z vysoce kvalitní pšenice a je ideální pro přípravu..
389.00 Kč
Značka: Ferrero Model: estathe-lem-400
Estathé Ferrero s citronem je pravý nálev z čajových lístků od roku 1972, nabízený v legendárních skleněných a plastových lahvích, ideální pro vychutnání jedinečné a nenapodobitelné chuti Estathé.Bez barviv, Bez konzervantů, BezlepkovýBalení: PET lahev plastová 400mlZemě výroby Itálie.Rekl..
54.00 Kč
Značka: Ferrero Model: estathe-pes-20
Estathé Tea broskev se vyrábí ze skutečného nálevu čajových lístků od roku 1994, nabízených v legendárním panáku, ideální pro vychutnání jedinečné a nenapodobitelné chuti Estathé.Po sklizni jsou vzácné čajové lístky umístěny na velké sítě a vystaveny vzduchu pro přirozené sušení. Poté následuje fáze..
95.00 Kč
Značka: Ferrero Model: estathe-lim-20
Estathé s citronem je pravý nálev z čajových lístků od roku 1972, nabízený v legendárním panáku, ideální pro vychutnání jedinečné a nenapodobitelné chuti Estathé.Po sklizni jsou vzácné čajové lístky umístěny na velké sítě a vystaveny vzduchu pro přirozené sušení. Poté následuje fáze sítování, kdy se..
95.00 Kč
Model: baci-perugina-3pcs
Baci® Perugina® Bianco se zrodilo k překvapení. Dvojitá vrstva bílé čokolády s jemným vanilkovým aroma obaluje klasickou náplň Baci® Perugina®. Jemné srdce gianduie a zrnka lískových oříšků a křupavý celý lískový oříšek tvoří dokonalou rovnováhu s bohatou bílou čokoládou.Perfektní dárek pro někoho z..
95.00 Kč
Model: bigf-berries-150
Big Frut s unikátní recepturou a obsahem přes 22 % originálních ovocných šťáv je historickým produktem sortimentu Dufour, zde ve verzi Frutti del Bosco (lesní jahoda, malina, borůvka, angrešt). Intenzivní gelé, velmi bohaté na chutě, vše přísně bez barviv. Lesních ovoce se šťávou z lesních..
59.00 Kč
Model: baci-perug-class-3p
Baci® Perugina® Original Dark, vytvořený v roce 1922, inspirovaný původní recepturou Luisy Spagnoli, která je dodnes závistivě zachována. To je důvod, proč je Baci® Perugina® tak speciální.Baci® Perugina® je mnohem víc než jen jednoduchá čokoláda ... je to jedinečné setkání: měkký vnitřek se zrny lí..
95.00 Kč
Model: baci-perug-am-pas-3p
Nový chuťový zážitek připravený svést od prvního soustu. Vychutnejte si Baci® Perugina® Limitovaná edice Amore e Passione, vytvořená ve spolupráci s Dolce & Gabbana na oslavu lásky k těm, kteří jsou nám nejdražší, a vášně pro kreativitu, krásu a dokonalost – vlastnosti, které vždy charakterizova..
89.00 Kč
Značka: Ferrero Model: ferrero-raffaello-80g
Raffaello bílé a rafinovaného vzhledu překvapí jemnou kombinací různých vrstev: křupavá bílá mandle obklopená sametově hladkým krémem v křupavé skořápce oplatky, pokrytá kokosovými vločkami. Raffaello – o sezónu méně požitek pro všechny smysly.Receptura Raffaello je unikátní, harmonická směs pečlivě..
69.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 36