Menu
Váš košík

Italské Nápoje

Nabízíme speciální výběr italských nápojů, džusů, čaje a aperitivů.

Značka: Ferrero Model: estathe-lem-400
Estathé Ferrero s citronem je pravý nálev z čajových lístků od roku 1972, nabízený v legendárních skleněných a plastových lahvích, ideální pro vychutnání jedinečné a nenapodobitelné chuti Estathé.Bez barviv, Bez konzervantů, BezlepkovýBalení: PET lahev plastová 400mlZemě výroby Itálie.Rekl..
62.00 Kč
Značka: Ferrero Model: estathe-pes-20
Estathé Tea broskev se vyrábí ze skutečného nálevu čajových lístků od roku 1994, nabízených v legendárním panáku, ideální pro vychutnání jedinečné a nenapodobitelné chuti Estathé.Po sklizni jsou vzácné čajové lístky umístěny na velké sítě a vystaveny vzduchu pro přirozené sušení. Poté následuje fáze..
115.00 Kč
Značka: Ferrero Model: estathe-lim-20
Estathé s citronem je pravý nálev z čajových lístků od roku 1972, nabízený v legendárním panáku, ideální pro vychutnání jedinečné a nenapodobitelné chuti Estathé.Po sklizni jsou vzácné čajové lístky umístěny na velké sítě a vystaveny vzduchu pro přirozené sušení. Poté následuje fáze sítování, kdy se..
104.00 Kč
Značka: Condorelli Model: Lat-man-cond-2x300ml
Nejoblíbenější mandlové mléko nyní také vždy s sebou!Je to mandlové mléko par excellence. Díky své staré receptuře a velmi vysoké koncentraci italských mandlí: 11%.Klasické mandlové mléko Condorelli, které se běžně používá místo kravského mléka, je sladké a osvěžující v kteroukoli roční dobu. A díky..
115.00 Kč
Značka: Parmalat Chef Model: Sant-plus-ana-kok-250
Italský ovocný džus Santal Plus Ananas a Kokos 250mlAnanas, Kokos a kapka mléka, které vám dodají jemnou a vždy neodolatelnou chuť.Santàl PLUS je řada nápojů, která kombinuje autentickou chuť ovoce se vší jemností kapky mléka, které vás překvapí chutí tak výtečně jemnou a sametov..
36.00 Kč
Značka: Parmalat Chef Model: Sant-plus-frag-ban-250
Italský ovocný džus Santal Plus Jahoda a banán 250mlJahoda, banán a kapka mléka, které vám dodají jemnou a vždy neodolatelnou chuť.Santàl PLUS je řada nápojů, která kombinuje autentickou chuť ovoce se vší jemností kapky mléka, které vás překvapí chutí tak výtečně jemnou a sametovou, že poh..
36.00 Kč
Značka: Parmalat Chef Model: Sant-top-aranc-250
Osvěžující nápoj s přídavkem výtažků z pomerančových květů nabízí nezaměnitelnou osvěžující, voňavou a jemnou chuť.Červený pomeranč:Jedinečné citrusové ovoce, které vás svou sladkou chutí přiměje cestovat na Sicílii.Ze skutečné vylisované šťávy (min 25%)uchovávejte na chladném a suchém místě. Po ote..
34.00 Kč
Značka: Policom Model: mandor-polic-1000
Cuor di Mandorla je osvěžující mandlový nápoj se sladkou a jemnou chutí, ceněný pro svou dobře definovanou chuť. Hotový zeleninový nápoj s mandlemi, trvanlivý UHT.Bez přidané soli.Přirozeně bez laktózy.Obsahuje vitamíny E, B1 a B2Snížený obsah nasycených tukůSkladujte na chladném a suchém místě..
79.00 Kč
Značka: Crodino Model: crod-rosso-8x100ml
Crodino se zrodilo v roce 1965. Jeho vznik přišel v historickém okamžiku, kdy v Itálii různí likéristé a podnikatelé hledali nealkoholické nebo nízkoalkoholické nápoje, protože spotřebitelé stále více žádali tento druh produktu: trend, který se v dnešní době opakuje a spotřebitelé se stále více zají..
223.00 Kč
Značka: Dolfin Model: polar-trop-400
Italská mrazicí lízátka s pravou ovocnou šťávou, bez barviv a konzervantů.Mix příchutí: Ananas, Guava, Kiwi, Mango.Lahodné nanuky k zamražení po 40 ml (10 ks) v příchutích: Ananas, Guava, Kiwi, Mango.Pasterováno a bez přísad.Balení 10 kusů ledu.Bez konzervantů, umělých barviv a přísad.Tento produkt ..
69.00 Kč
Značka: Dolfin Model: polar-g-400
Italský mrazák Nanuky pravou ovocnou šťávou, bez konzervantů.Mix příchutě: Jahoda, pomeranč, citron, černá třešeňZdravé nanuky pro dospělé i dětiLahodné nanuky ke zmrazení po 40 ml (10 ks) v příchutích: jahoda, pomeranč, citron a černá třešeň.Pasterováno a bez přísad.Balení 10 kusů ledu.Uvnitř – pře..
69.00 Kč
Sanpellegrino Italský perlivý nealkoholický nápoj Chinotto Chinò plechovka 33cl
Novinka
Model: sanpell-chino-33
Sanpellegrino Italský perlivý nealkoholický nápoj ChinottoSanpellegrino Chinotto, vyrobený z výtažků pečlivě vybraných pomerančů chinotto ze Sicílie a lahodné směsi 20 bylin, je italský kultovní nápoj s chutí, kterou milují generace fanoušků po celém světě. Ochutnejte a budete vědět proč!Pro opravdo..
38.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 14