Menu
Váš košík

Kapsle kompatibilní NESCAFÉ Dolce Gusto

Kupte si online kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nescafe Dolce Gusto.

Široká nabídka kvalitních káv s intenzivním aroma pražených a balených v Itálii.

Máme také ochucené kávy, cappuccina a bylinné čaje

Náš e-shop expedujeme rychle po celé Česka republika a Slovensko.

Doručení do druhého dne v Praze* Nespresso ® a Nescafé ® * Dolce Gusto ® jsou registrované ochranné známky společnosti Nestlé ® S.A. My nejsme nijak spojeni se společností Nestlé® S.A.

Značka: Caffè Borbone Model: Borbone-ndg-nera15
Kapsle do kávy Borbone NERA (Černá) Směs KOMPATIBILNÍ s Nescafé Dolce Gusto ® *Intenzivní a robustní Krémová a výrazná. Odvážný charakter, který evokuje tradice pravé neapolské kávy Začněte den intenzivní silou černé směsi italské kávyIntenzita: 12/12Tělo: 12/12Sladkost: 8/12Balení 15 kaps..
87.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-chocw-dg16
16 kapslí lahodného nápoje s příchutí bílé čokolády - Compatibile Italiano pro stroje Nescafè Dolce Gusto.Doporučené dávkování 160mlBalení 16 kapslí (16x14g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávovarem Nescafé Dolce Gusto ® ** Nespresso ® a * Nescafé ® * Dolce Gusto ® jsou registro..
135.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-corta-dg16
Rozpustný přípravek na nápoj s příchutí caffè macchiato.Cortado je nápoj s espressem smíchaným se zhruba stejným množstvím mléka. Chutný nápoj ideální pro každou denní dobu.Doporučené dávkování 50mlBalení 16 kapslí (16x6g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávovarem Nescafé Do..
129.00 Kč
Značka: Neronobile Model: neronob-qoro-dg16
Představujeme Qualità Oro Neronobile Capsule Coffee – chuťový zážitek, který pozvedne vaše rána a rozmazlí vaše smysly. Tato vynikající směs, vytvořená s pečlivou pozorností k detailu, spojuje ta nejlepší kávová zrna z celého světa a přináší skutečně výjimečný šálek kávy.Každá kapsle je plná bohaté,..
132.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-delic-dg16
Směs kávy Arabica asijského a jihoamerického původu a kávy Robusta z východní Afriky a jihovýchodní Asie pro krémové espresso s jemnou a příjemně aromatickou chutí, vyznačující se jemnou vůní vzácných dřev.60% Arabica 40% RobustaINTENZITA 10Doporučené dávkování: 40mlBalení 16 kapslí (16x7g)Vyrobeno ..
113.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-goldarab-dg16
Jak známo, směs Arabica je jemná káva, která tvoří tyto kávové kapsle „Compatibile Italiano“, káva z Jižní Ameriky a Afriky.Výběr Arabiky pro aromatickou a jemnou kávu.100% ArabicaINTENZITA 9Doporučené dávkování: 40mlBalení 16 kapslí (16x7g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávova..
115.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-robusto-dg16
Silná a rozhodná káva, ideální pro ty, kteří milují silné italské espresso!Nejlepší středoafrická a jihovýchodní asijská robusta se setkává s jihoamerickou robustou v této rozhodné a intenzivní kávě, středně pražené, s tóny kakaa a náznaky obilovin.100% robustníINTENZITA 14Směs: 100% RobustaDoporuče..
110.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-samb-dg16
Zkusit něco nového: Intenzivní a krémová kávová směs s vůní SambucaCo je Sambuca:Sambuca je italský sladký likér, jehož základní základ tvoří voda, cukr a esenciální oleje badyánu.Doporučené dávkování: 80mlBalení 16 kapslí (16x6g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávovarem Ne..
113.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-suprem-dg16
Silná a rozhodná káva, ideální pro ty, kteří milují italské Espresso!Nejlepší středoafrická zrna Robusta smíchaná s Robustou z jihovýchodní Asie se v této silné a bohaté kávě setkávají s jihoamerickou Arabikou s tóny kakaa a lehkými náznaky tabáku a obilovin.95% robustníINTENZITA 11Směs: 5% Arabica ..
108.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-mokac-dg16
Hledáte bohatý a požitkářský zážitek z kávy? Nehledejte nic jiného než kávové kapsle "Mokaccino" od "Compatibile Italiano", speciálně navržené pro použití s kávovary Dolce Gusto.Kapsle "Mokaccino", vyrobené pouze z nejkvalitnějších kávových zrn, jsou lahodnou směsí hladkého espressa a bohaté, krémov..
129.00 Kč
16 kapslí Izzo Espresso Gran Crema Kompatibilní s Nescafe Dolce Gusto
Novinka
Značka: Caffè Izzo Model: izzo-gcrem-dg16
Intenzivní a obklopující směs s tmavou pečenou a hlubokým tělem, bohatá na kofein, dává intenzivní a plnou chuť, plnou energieBalení 16 kapslí 115gVyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávovarem Nescafé Dolce Gusto ® ** Nespresso ® a * Nescafé ® * Dolce Gusto ® jsou registrované ochra..
113.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-grcrem-dg16
Tmavé pražení Arabica použité pro tuto směs se silnou a plnou chutí Robusty, která dává kávě perzistentní a intenzivní tělo. Na patře se mísí kyselé tóny Arabica s tělem Robusta, což dává příjemnou dochuť cereálií a kakaa.Vyvážená a krémová káva, u které nebudete litovat kávy v baru!!50% Robusta - 5..
109.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 16