Menu
Váš košík

Káva a kávové kapsle pro domácí kávovary

Nabízíme ten nejlepší výběr Autentické, kvalitní a chutné italské kávy za nejlepší ceny pro Vás doručujeme po celé ČR, Praze a Slovensku.

  • Italská káva
  • Italské espresso
  • Italské cappuccino
  • Kávové nápoje
  • A mnohem víc....

Kompatibilní kávové kapsle pro kávovary Nespresso a Nescafe Dolce Gusto, Káva Pody ESE a další

Nejlepší zrnková a mletá káva, abyste si vychutnali pravé italské espresso.

Doručení do druhého dne v Praze

* Nespresso® a * Nescafé® * Dolce Gusto® jsou registrované ochranné známky společnosti Nestlé® S.A.
V žádném případě nejsme spojeni se společností Nestlé® S.A.
Značka: Caffè Borbone Model: Borb-nesp-ven-a10
Směs Ciao Venezia: jemná, bohatá a rafinovaná, směs, díky které se zamilujete jako krásné Benátky.TĚLO 7,5/10INTENZITA 7,5/10SLADKOST 9/10Vyzkoušejte nové hliníkové kapsle Caffè Borbone, kompatibilní s domácími kávovary Nespresso®*, navržené tak, aby vám poskytly požitek z výjimečné kávy v celé její..
96.00 Kč
Značka: Caffè Borbone Model: Borb-nesp-paler-a10
Magická směs Palerma: intenzivní, plná, s hřejivým a rozhodným charakterem jako nádherné Palermo.Kapsle směsi „Magica Palermo“ jsou vyrobeny z hliníku a získají si vás tím, že uvolní nezaměnitelné aroma a charakter této kávy se silnou převahou kvalitní Robusty.TĚLO 9,5/10INTENZITA 9/10SLADKOST 7/10V..
96.00 Kč
10 kapslí Lavazza Espresso Qualità Oro pro Nespresso z hliníku
Novinka Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lavazz-nespr-10-q-oro
Vychutnejte si dokonalou symfonii nejlepších kávových zrn Arabica obohacenou o ovocné a květinové tóny. To vše je Qualità Oro, autentická esence elegance.Krémová káva s elegantní chutí a ovocnými a květinovými tóny.Sladká chuťAromatické tóny: Květiny a ovocePražení: SvětléSložení: 100% ArabicaKrabič..
133.00 Kč
10 kapslí Lavazza Espresso Ristretto pro Nespresso z hliníku
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lavazz-nespr-10ristrett
Buď krátký, buď silný, buď Ristretto. Méně je více, dokonce i u kávy. Master blenders vytvořili tuto kávovou směs tak, aby odrážela intenzivní eleganci čokoládových a karamelových tónů.Hliníkové kapsle zaručují celistvost chuti a aroma kávy.Pečeně: Tmavý, pomalý bubenSložení: Arabica and Robust..
135.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-relax-nespr16
10 kapslí jemného přírodního bylinného čaje Relax v listech kompatibilních s kávovarem Nescafe Dolce Gusto.Ideální nápoj po náročném dni v práci nebo rušném životě.Charakteristické aroma relaxačního bylinného čaje pochází z meduňky a mučenky, které jsou tradičně spojovány pro své blahodárné relaxačn..
59.00 Kč
Značka: Segafredo Zanetti Coffee Model: segaf-esp-crem-ricc-cap-dg10
Super krémováIntenzita 11, střední pražení, plná a krémová chuťVyvážený výběr kávy Robusta odborně smíchaný s Arabikou z Jižní Ameriky. Je ceněn pro své tělo spojené s komplexními aromatickými a chuťovými náznaky připomínajícími koření a sušené ovoce.Doporučené dávkování 50mlBalení 10 kapslí (10x7.5..
89.00 Kč
Značka: Segafredo Zanetti Coffee Model: segaf-esp-casa-cap-dg10
Intenzita 10, střední pražení, plná a krémová chuťSměs kávy Arabica a Robusta, má příjemné tělo s lehce kořeněnými tóny opečeného chleba.Doporučené dávkování 50mlBalení 10 kapslí (10x7.5g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávovarem Nescafé Dolce Gusto ® ** Nespresso ® a * Nescafé ..
126.00 Kč
Značka: Segafredo Zanetti Coffee Model: Segafredo-nespr-10esp
Espresso – dokonalé espresso s typickou italskou vůní a sametovou pěnou.Intenzita: 9Tmavě praženéS kapslemi od Segafredo pro Nespresso* kávovary si mohou milovníci kávy nyní připravovat kávové speciality splňující trend udržitelného zemědělství. Nové biologicky odbouratelné kávové kapsle určené..
129.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-ristrett-nespr10
Střední pražení asijské Robusty se mísí se silnou a plnou chutí středoafrické Robusty a dává kávě perzistentní a intenzivní tělo. Na patře intenzivní tóny Robusty dodávají příjemnou dochuť cereálií a kakaa.Pro milovníky silné kávy nutnost.Intenzita 1010 kapslí kávy 100% Robusta - Compatibile It..
90.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-garacrem-nespr10
Tmavé pražení Arabiky použité pro tuto směs se mísí se silnou a plnou chutí Robusty, což dává kávě perzistentní a intenzivní tělo. Na patře se mísí kyselé tóny arabiky s plnou robustností, která dává příjemnou dochuť cereálií a kakaa.10 kapslí kávy 40% Arabica - 60% Robusta - Kompatibilní ..
90.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-garabic-nespr10
Lehké pražení jemné Arabiky použité pro tuto směs dodává kávě lehké a příjemně kyselé tělo. Na patře se květinové a ovocné tóny charakteristické pro africkou arabiku pomalu mísí s kyselostí kolumbijské arabiky a zanechávají příjemně lehké patro.10 kapslí kávy 100% Arabica - Kompatibilní Italiano pro..
79.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-vanig-nespr10
-40% Tento produkt má blížící se datum spotřeby"Pausa Caffe" s chutí, vychutnejte si espresso Příchuť s vanilkou je dobrá kdykoli během dne.10 kapslí s kávou a vanilkou Flavor drink - Compatibile Italiano pro kávovary Nespresso.Doporučené dávkování 50mlBalení 10 kapslí (10x7g)Vyrobeno v ItáliiTyto k..
74.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 68