Menu
Váš košík

Káva a kávové kapsle pro domácí kávovary

Nabízíme ten nejlepší výběr Autentické, kvalitní a chutné italské kávy za nejlepší ceny pro Vás doručujeme po celé ČR, Praze a Slovensku.

  • Italská káva
  • Italské espresso
  • Italské cappuccino
  • Kávové nápoje
  • A mnohem víc....

Kompatibilní kávové kapsle pro kávovary Nespresso a Nescafe Dolce Gusto, Káva Pody ESE a další

Nejlepší zrnková a mletá káva, abyste si vychutnali pravé italské espresso.

Doručení do druhého dne v Praze

* Nespresso® a * Nescafé® * Dolce Gusto® jsou registrované ochranné známky společnosti Nestlé® S.A.
V žádném případě nejsme spojeni se společností Nestlé® S.A.
Značka: Caffè Borbone Model: Borb-nesp-ven-a10
AKCE ! 2 ks za 180 KčSměs Ciao Venezia: jemná, bohatá a rafinovaná, směs, díky které se zamilujete jako krásné Benátky.TĚLO 7,5/10INTENZITA 7,5/10SLADKOST 9/10Vyzkoušejte nové hliníkové kapsle Caffè Borbone, kompatibilní s domácími kávovary Nespresso®*, navržené tak, aby vám poskytly požitek z výjim..
96.00 Kč
Značka: Caffè Borbone Model: Borb-nesp-paler-a10
Magická směs Palerma: intenzivní, plná, s hřejivým a rozhodným charakterem jako nádherné Palermo.Kapsle směsi „Magica Palermo“ jsou vyrobeny z hliníku a získají si vás tím, že uvolní nezaměnitelné aroma a charakter této kávy se silnou převahou kvalitní Robusty.TĚLO 9,5/10INTENZITA 9/10SLADKOST 7/10V..
109.00 Kč
10 kapslí Gimoka Espresso Cremoso Kompatibilní s Nespresso
Novinka
Značka: Gimoka Caffe Model: gim-nesp-cremo-10
Káva zrozená ze spojení středoamerické a jihoamerické Arabiky a zrn z asijského kontinentu, která udivuje svou jedinečnou jemností.Vyvážená směs sladkých a ovocných vůní v kombinaci s tóny sušenek, které vytvářejí obalující a krémové espresso.Intenzita: 10Pražení: středníPůvod kávy: mimo EUBalení: 1..
78.00 Kč
10 kapslí Gimoka Espresso Deciso Kompatibilní s Nespresso
Novinka
Značka: Gimoka Caffe Model: gim-nesp-deci-10
Espresso s obalujícím tělem, které vyjadřuje kombinaci nádechů hořkého kakaa a sušeného ovoce.Dlouhé pražení dává této směsi silnou chuť a jemné dřevo, které uvolňuje prodlouženou a obklopující vůni na patře.Intenzita: 13Pražení: TmavéPůvod kávy: mimo EUBalení: 10 x 5,5g kávyVyrobeno v ItáliiTyto ka..
78.00 Kč
10 kapslí Gimoka Espresso Vellutato 100% Arabica kompatibilní s Nespresso
Novinka
Značka: Gimoka Caffe Model: gim-nesp-vellu-10
Směs jemných kvalit arabiky, která dodává kulatost a lahodné tóny čokolády a ovoce. Intenzita pražení zaručuje kávu se silným tělem a kompaktní pěnou.Arabica 100%Intenzita: 8Pražení: středníPůvod kávy: mimo EUBalení: 10 x 5,5g kávyVyrobeno v ItáliiTyto kapsle jsou kompatibilní pouze s kávovarem Nesp..
78.00 Kč
10 kapslí Lavazza Espresso Qualità Oro pro Nespresso z hliníku
Novinka Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lavazz-nespr-10-q-oro
Vychutnejte si dokonalou symfonii nejlepších kávových zrn Arabica obohacenou o ovocné a květinové tóny. To vše je Qualità Oro, autentická esence elegance.Krémová káva s elegantní chutí a ovocnými a květinovými tóny.Sladká chuťAromatické tóny: Květiny a ovocePražení: SvětléSložení: 100% ArabicaKrabič..
133.00 Kč
10 kapslí Lavazza Espresso Qualità Rossa pro Nespresso hliník
AKCE ! Novinka Top Značka -46 %
Značka: Lavazza Model: Lavazz-qrossa-10-nesp
Doušek čistě italského štěstíVyvážené a plné espresso s dochutí sušeného ovoce a tóny čokolády.Zlatý krémPražení: středníIntenzita 10/13Hliníkové kapsle zaručují celistvost chuti a aroma kávy.Složení: Arabica a RobustaKrabička s 10 kapslemi (10 x 5,7 g)Pečené v ItáliiLavazza, číslo jedna v Itálii pr..
70.00 Kč 129.00 Kč
10 kapslí Lavazza Espresso Ristretto pro Nespresso z hliníku
AKCE ! Top Značka -12 %
Značka: Lavazza Model: Lavazz-nespr-10ristrett
Buď krátký, buď silný, buď Ristretto. Méně je více, dokonce i u kávy. Master blenders vytvořili tuto kávovou směs tak, aby odrážela intenzivní eleganci čokoládových a karamelových tónů.Hliníkové kapsle zaručují celistvost chuti a aroma kávy.Pečeně: Tmavý, pomalý bubenSložení: Arabica and Robust..
119.00 Kč 135.00 Kč
10 kapslí Segafredo Zanetti Espresso Kompatibilní s Nespresso
AKCE ! -15 %
Značka: Segafredo Zanetti Coffee Model: Segafredo-nespr-10esp
Espresso – dokonalé espresso s typickou italskou vůní a sametovou pěnou.Intenzita: 9Tmavě praženéS kapslemi od Segafredo pro Nespresso* kávovary si mohou milovníci kávy nyní připravovat kávové speciality splňující trend udržitelného zemědělství. Nové biologicky odbouratelné kávové kapsle určené..
110.00 Kč 129.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-ristrett-nespr10
Střední pražení asijské Robusty se mísí se silnou a plnou chutí středoafrické Robusty a dává kávě perzistentní a intenzivní tělo. Na patře intenzivní tóny Robusty dodávají příjemnou dochuť cereálií a kakaa.Pro milovníky silné kávy nutnost.Intenzita 1010 kapslí kávy 100% Robusta - Compatibile It..
90.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-garacrem-nespr10
Tmavé pražení Arabiky použité pro tuto směs se mísí se silnou a plnou chutí Robusty, což dává kávě perzistentní a intenzivní tělo. Na patře se mísí kyselé tóny arabiky s plnou robustností, která dává příjemnou dochuť cereálií a kakaa.10 kapslí kávy 40% Arabica - 60% Robusta - Kompatibilní ..
92.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-garabic-nespr10
Lehké pražení jemné Arabiky použité pro tuto směs dodává kávě lehké a příjemně kyselé tělo. Na patře se květinové a ovocné tóny charakteristické pro africkou arabiku pomalu mísí s kyselostí kolumbijské arabiky a zanechávají příjemně lehké patro.10 kapslí kávy 100% Arabica - Kompatibilní Italiano pro..
79.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 63