Menu
Váš košík

Italské Sladkosti a dezerty


Vítejte v naší kategorii italských sladkostí a dezertů ! Zde najdete široký výběr vysoce kvalitních italských sladkostí a dezertů, pečlivě vybraných tak, aby uspokojily vaše mlsné jazýčky a vaši touhu po sladkosti. Nabízíme široký sortiment tradičních italských sladkostí a dezertů, včetně sušenek, čokolád, dortů, zmrzlin a mnoho dalšího. Jsme hrdí na to, že nabízíme pouze ty nejlepší produkty pocházející od nejuznávanějších výrobců v oboru za konkurenceschopné ceny. Jsme si jisti, že najdete vše, co hledáte, abyste uspokojili svou touhu po sladkosti a ochutnali autentické chutě Itálie. Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů a vyberte si ten pravý pro vás!

Autentické italské sladkosti, dezerty, pralinky, dorty, buchty, Cukrovinky, Bonbony a sušenky nakupujte online, rychlé doručení

Značka: Tonon biscuits, patisserie and crackers Model: Tonon-crem-apple
Autentické italské Sušenky plněné jablečným krémem pro lahodný chuťový zážitekSvačina pro dospělé i dětiBalení sušenky Tonon Cremosi plněné jablkem (150 g)Krajina puvodu: Itálie..
60.00 Kč
Značka: Balconi Model: balc-tiram-400
Dort Tiramisù, radost sdílet: sametový krém z mascarpone uzavřený v jemném čokoládový a kávový piškotový dort.Tiramisu je nejznámější italský dezert na světě a Tiramisu Balconi jej dokonale reprezentuje.Vyrobeno v Itálii400gNevyžaduje lednici..
57.00 Kč 77.00 Kč
Značka: Balconi Model: balc-rollino-cac-222
Rollino, trojitá kakaová dobrota: točený piškot, jemný krém a lahodná poleva.Rollino Cocoa bez konzervačních látek a barviv je perfektní volbou pro lahodnou a kvalitní svačinu, kterou si vezmete s sebou.Balení: 6x37g = 222gVyrobeno v Itálii..
53.00 Kč
Značka: Balconi Model: balc-rollino-latt-222
Rollino Latte, čerstvá pochoutka:točený piškot a sladký mléčný krém, potažený kakaem.Rollino Latte bez konzervačních látek a barviv je perfektní volbou pro lahodnou a kvalitní svačinu, kterou si vezmete s sebou.Balení: 6x37g = 222gVyrobeno v Itálii..
53.00 Kč
Značka: Sperlari Model: sperl-lavazza-175
Chutná kávová náplňKávový prášek je vybrán a pečlivě smíchán s mlékem a cukrem, aby se vytvořila lahodná náplň, která zvýrazní chuť každého kávového bonbónu Lavazza Sperlari®.Bez lepku a umělých barviv175g..
79.00 Kč
Dárková tuba pralinek Ferrero 3x Mon Chéri 2x Rocher 3x Kusschen 83g Dárková tuba pralinek Ferrero 3x Mon Chéri 2x Rocher 3x Kusschen 83g
Novinka
Značka: Ferrero Model: ferr-prest-t8
Ideální dárek pro vaše blízké k svatému Valentýnu nebo k jakékoli zvláštní příležitostiBaleno v dárkové tubě. Obsahuje 3x Mon Chéri, 2x Ferrero Rocher a 3x Ferrero Kusschen.Vyrobeno v Itálii3x Mon Chéri2x Ferrero Rocher3x Ferrero Kusschen.Skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla.Balení: 8 kusů 83..
118.00 Kč
Značka: Santa Rosa Model: marm-sros-cherr-350
Ideální k obohacení nejen chleba a sušenek k bohaté snídani nebo svačině, ale také k obohacení jogurtů a dortů, neodolatelných zmrzlinou a smetanou.S hustým ovocemObsah ovoce: 55g na 100g džemu350g skleněná nádobaVyrobeno v Itálii..
115.00 Kč
Model: baci-perugina-3pcs
Baci® Perugina® Bianco se zrodilo k překvapení. Dvojitá vrstva bílé čokolády s jemným vanilkovým aroma obaluje klasickou náplň Baci® Perugina®. Jemné srdce gianduie a zrnka lískových oříšků a křupavý celý lískový oříšek tvoří dokonalou rovnováhu s bohatou bílou čokoládou.Perfektní dárek pro někoho z..
95.00 Kč
Model: bigf-berries-150
Big Frut s unikátní recepturou a obsahem přes 22 % originálních ovocných šťáv je historickým produktem sortimentu Dufour, zde ve verzi Frutti del Bosco (lesní jahoda, malina, borůvka, angrešt). Intenzivní gelé, velmi bohaté na chutě, vše přísně bez barviv. Lesních ovoce se šťávou z lesních..
59.00 Kč
Značka: Lago Elledi Model: elledi-tarts-cocoa-6
Noste je vždy s sebou! Naše dorty jsou vynikající koláčky z křehkého těsta obohacené o křehkou vrstvu kakaového krému. Ideální jako svačina pro děti nebo dospělé.KOLÁČKY SE KRÉMOU (27%) S KAKAEM A LÍSKOVÝMI OŘÍŠKY6 x 40 g koláčeBez palmového olejeVyrobeno v Itálii..
85.00 Kč
Model: baci-perug-class-3p
Baci® Perugina® Original Dark, vytvořený v roce 1922, inspirovaný původní recepturou Luisy Spagnoli, která je dodnes závistivě zachována. To je důvod, proč je Baci® Perugina® tak speciální.Baci® Perugina® je mnohem víc než jen jednoduchá čokoláda ... je to jedinečné setkání: měkký vnitřek se zrny lí..
95.00 Kč
Model: baci-perug-am-pas-3p
Nový chuťový zážitek připravený svést od prvního soustu. Vychutnejte si Baci® Perugina® Limitovaná edice Amore e Passione, vytvořená ve spolupráci s Dolce & Gabbana na oslavu lásky k těm, kteří jsou nám nejdražší, a vášně pro kreativitu, krásu a dokonalost – vlastnosti, které vždy charakterizova..
89.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 39