Menu
Váš košík

Italský Olivový olej

Kategorie italských olivových olejů je kolekcí prvotřídních extra panenských olivových olejů, které jsou vyráběny v Itálii, jednom z předních světových výrobců tohoto vzácného oleje. Italský olivový olej je vysoce ceněný pro svou vynikající kvalitu, chuť a zdravotní přínosy.


Extra panenský olivový olej se vyrábí prvním lisováním oliv za studena a je považován za nejkvalitnější olivový olej. Je nerafinovaný, má nízkou úroveň kyselosti a je plný živin, jako jsou antioxidanty a zdravé tuky. Italský extra panenský olivový olej má bohatou a ovocnou chuť s travnatými tóny a mírnou hořkostí, která pokrmům dodává hloubku a komplexnost.


Italský olivový olej je všestranná přísada, kterou lze použít v různých technikách vaření, od restování a smažení až po polévání salátů a těstovin. Je základní složkou italské kuchyně a používá se v mnoha tradičních pokrmech, jako je bruschetta, salát caprese a omáčky na těstoviny.


Kategorie italských olivových olejů nabízí širokou škálu možností, od jednoduchých, za studena lisovaných olejů až po směsi různých odrůd oliv. Díky své bohaté chuti a zdravotním přínosům je italský extra panenský olivový olej nezbytnou ingrediencí v každé spíži a je ideální pro přidání nádechu italské autenticity každému pokrmu.

Autentický italský extra panenský olivový olej

Značka: Diliberto Model: aceto-bal-modena-balzano-500
Italský balzamikový ocet z Modena IGP Max Food 500 mlFormát:Skleněná láhev: 500 mlVyrobeno v Itálii..
89.00 Kč
Značka: Monini Italian Oil Model: oil-evo-monini-500
Extra Panenský Olivový Olej Classico Jde o skutečnou klasiku, olej, který v Itálii představuje absolutní číslo 1 od roku 1920. Svou vyváženou a harmonickou chutí a vůní výborně dotváří chuť veškerých pokrmů. Classico se ideálně hodí především do salátů, je skvělým základem omáček či marinád a..
249.00 Kč
Italský Extra Panenský Olivový Olej Diliberto IGP Sicily ml. 250
Novinka
Značka: Diliberto Model: oil-evo-dilib-250
Mille900 PGI Sicily – sicilský extra panenský olivový olejMILLE900® IGP SICILIA je lehký ovocný olej, který nabízí lahodnou rovnováhu tónů rajčat a zelených mandlí. Jeho sladkost se dokonale snoubí s lehkým nádechem hořkosti a kořenitosti a vytváří jedinečný chuťový zážitek.Vlastnosti:Původ: Sicílie..
244.00 Kč
Značka: Moniga Model: oil-evo-moniga-250
Tradiční italský extra panenský olivový olej, sladký a lehký na chuť s jemnou vůní.Svou strukturou se hodí do různých pokrmů, aniž by přehlušil chutě, s nepříliš výraznou chutí, je vhodný pro přípravu omáček, grilované zeleniny a pokrmů u kterých je vyžadována lehkost v chuti.Formát:LAHEV: 0,25 LTMO..
195.00 Kč
Italský Extra Panenský Olivový Olej Monini Delicato 500 ml
Novinka
Značka: Monini Italian Oil Model: oil-evo-monin-del-500
Monini Delicato je extra panenský olej vyrobený z oliv sklizených v plné zralosti, který se díky své sušené mandlové chuti obohacené o lehkou a příjemnou štiplavost hodí do jemné a lehké kuchyně, přináší přírodu na stůl a obohacuje ji svou pravou esencí. kvality.Ať už vařené nebo syrové, jeho jemný ..
249.00 Kč
Italský Extra Panenský Olivový Olej Nefiltrovaný 0,2 Maiolica Gabriele Alberto 250ml
Novinka
Model: oil-evo-02-notfilt-250
Pouze vysoce kvalitní extra panenský olivový olej výhradně z olivových hájů na západní Sicílii. Přímá kontrola každé fáze pěstování, sklizně a produkce nám umožňuje získat: Extra panenský olivový olej "0,2". (NULADUE)Přímí výrobci na Sicílii - Itálie, od roku 1949, výjimečně aromatického a chutného ..
250.00 Kč
Značka: Salvadori Model: oil-evo-villa-notfilt-500
NEFILTROVANÝ EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ 100% ITALSKÝNefiltrovaný olej je extra panenský olivový olej získaný z italských oliv, ale nepodléhající procesu filtrace; zachovává hodnotu a aromatickou svěžest čerstvě vymačkaných oliv, jejichž usazeniny se mohou přirozeně usazovat na dně láhve. Je bohatší..
273.00 Kč
Zobrazit 1 až 7 z 7