Menu
Váš košík

Italské jídlo Box

Přineste Itálii do své kuchyně: Autentické jídelní soupravy

Zažijte chuť Itálie doma s našimi vybranými jídelními soupravami! Odebrali jsme ty nejlepší autentické italské ingredience, těstoviny až po sušená rajčata a dušené omáčky, vše doručujeme až k vašim dveřím. Každá sada obsahuje vše, co potřebujete k přípravě lahodného tradičního italského jídla, od předkrmů po dolci (předkrmy až po dezerty).

Popusťte uzdu svému vnitřnímu šéfkuchaři s našimi snadno pochopitelnými kartami receptů, které vás krok za krokem provedou kulinářskou cestou.

Naše italské jídelní soupravy jsou ideální pro:

  • Rušné týdenní noci: Vynikající a autentická večeře za méně než 60 minut.
  • Rande: Udělejte na někoho dojem romantickou italskou hostinou.
  • Rodinná setkání: Sdílejte společně radost z vaření a objevování italské kuchyně.
  • Foodies: Objevte nové chutě a zdokonalte své italské kuchařské dovednosti.

Prozkoumejte náš výběr jídelních sad s regionálními specialitami z celé Itálie!


Italské jídelní soupravy, Večeře box, Autentické italské ingredience, tradiční italská jídla, snadné italské recepty, Lasagne, Tiramisu, Pizza, Cannelloni, sušená rajčata, těstoviny, předkrmy, dolci, vaření doma, rande, rodinná jídla, gurmáni, regionální italská kuchyně

Značka: Italjidlo Model: Dom-pizza-sada
Chcete si doma udělat dokonalou pizzu jako v pizzerii?Představujeme naši sadu na pizzu – perfektní sadu pro každého milovníka pizzy! Tato sada obsahuje vše potřebné k výrobě lahodné domácí pizzy.Za prvé, balení mouky na pizzu Napoletana je vyrobeno z vysoce kvalitní pšenice a je ideální pro přípravu..
395.00 Kč
Italský jídelní box - Dinner Box č.2 LASAGNE kit Italský jídelní box - Dinner Box č.2 LASAGNE kit
Novinka
Značka: Italjidlo Model: box2-lasagn
Dodáváme chuť Itálie: Autentické italské lasagne večeří boxPřineste chuť Itálie přímo do vaší kuchyně s naší tradiční italskou lasagne Dinner Box ! Tento box obsahuje všechny prémiové ingredience, které potřebujete k vytvoření lahodného a autentického zážitku z lasagní přímo ze srdce Itálie.Uvnitř n..
399.00 Kč
Italský jídelní box - Dinner Box č.3 CANNELLONI kit Italský jídelní box - Dinner Box č.3 CANNELLONI kit
Novinka
Značka: Italjidlo Model: box3-Cannell
Dodáváme chuť Itálie: Autentická italská večeře CannelloniPřineste chuť Itálie přímo do vaší kuchyně s naší tradiční italskou Cannelloni Dinner Box ! Tento box obsahuje všechny prémiové ingredience, které potřebujete k vytvoření lahodného a autentického italského zážitku Cannelloni přímo ze srdce It..
399.00 Kč
Zobrazit 1 až 3 z 3