Menu
Váš košík

Kapslí Lavazza a Modo Mio

Kávové kapsle pro Lavazza "a Modo Mio" představují pohodlný a snadno použitelný způsob, jak si doma vychutnat kvalitní kávu. Tyto kapsle jsou navrženy speciálně tak, aby byly kompatibilní s italskými espresso stroji Lavazza a Modo Mio", které produkují bohaté a chutné espresso stisknutím jediného tlačítka.

Káva uvnitř těchto kapslí je vyrobena z pečlivě vybraných zrn Arabica a Robusta, která jsou odborně pražená a smíchaná, aby vytvořila výrazný a hladký chuťový profil.

Kávové kapsle pro Lavazza "a Modo Mio" se dodávají v různých směsích, z nichž každá má svou vlastní jedinečnou chuť a úroveň intenzity. Od výrazné a plné až po hladkou a krémovou, existuje směs, která vyhovuje každému vkusu. Kompaktní a vzduchotěsné kapsle navíc udržují kávu čerstvou a chutnou, takže si u každého šálku můžete vychutnat stejně skvělou chuť.

Celkově vzato, kávové kapsle pro Lavazza "a Modo Mio" poskytují pohodlný a lahodný způsob, jak si doma vychutnat vysoce kvalitní espresso. Díky svému snadno použitelnému designu, široké škále možností chutí a odborně vytvořeným kávovým směsím jsou tyto kapsle nutností vyzkoušet každý milovník kávy.

Vychutnejte si autentické espresso jako Italové.

Značka: Compatibile Italiano Model: compita-amod-vig50
Compatibile Italiano MIO VIGOROSO je prémiová kávová kapsle, která je navržena tak, aby poskytovala intenzivní a robustní kávový zážitek. Tato káva je vyrobena ze směsi pečlivě vybraných kávových zrn Arabica a Robusta, která pocházejí z některých z nejlepších kávových oblastí na světě.Compatibile It..
269.00 Kč
Zobrazit 1 až 1 z 1