Menu
Váš košík

Italská Rýže - Těstoviny - Mouka

Tato kategorie zahrnuje různé výrobky z rýže, těstovin a mouky, které jsou známé svou vynikající kvalitou, chutí a texturou.

Rýže je základem italské kuchyně a často se používá v oblíbených pokrmech, jako je rizoto, což je krémové rýžové jídlo vyrobené z vývaru, másla a parmazánu. Italská rýže, jako jsou Arborio a Carnaroli, jsou známé pro svůj vysoký obsah škrobu a pevnou texturu, díky čemuž jsou ideální pro vytváření bohatých a krémových rizot.

Těstoviny jsou další stálicí italské kuchyně a jsou milovány po celém světě. Italské těstoviny jsou vyrobeny z krupice z tvrdé pšenice, která je známá svým vysokým obsahem bílkovin a žvýkací texturou. Mezi oblíbené druhy italských těstovin patří špagety, penne a fusilli, které lze podávat s různými omáčkami, včetně rajčatové omáčky, pesta a carbonara.

Mouka je nezbytnou složkou italské kuchyně a používá se k přípravě různých pokrmů, včetně pizzy, chleba a těstovin. Italská mouka, jako je mouka Tipo 00, je známá svým nízkým obsahem lepku a jemnou strukturou, díky čemuž je ideální pro vytváření lehkého a nadýchaného těsta na pizzu a těstoviny.

Stručně řečeno, kategorie Italská rýže, těstoviny, mouka nabízí řadu vysoce kvalitních produktů, které jsou nezbytné pro vytvoření lahodných a autentických italských pokrmů. Od krémových rizot po žvýkací těstoviny a lehké a nadýchané těsto na pizzu, tyto produkty musí mít každý milovník italské kuchyně.

Autentické italské Rýže, těstoviny a Mouky pro italská jídla nakupujte online

Italská Rýže na Rizoto GranRiso Pasini 1 kg
Novinka
Značka: Pasini Model: ris-risot-pasini-1k
Velká a dlouhá Superjemná rýže s velkými zrny. Je ceněn pro svou vynikající odolnost při vaření a je určen pro krémová rizota a tymbaly.Ideální pro rizotoDoba vaření: 15 - 18 minutVyrobeno v Itálii1 kg..
87.00 Kč
Značka: Pasini Model: ris-parboil-pasini-1k
Parboiled:Pro rychlejší vaření se tato jemná rýže získává procesem, který obohacuje zrno o vitamíny obsažené ve slupkách a dodává mu jantarový vzhled.Ideální pro rizoto nebo rýžový salátDoba vaření: 13 - 15 minutVyrobeno v Itálii1 kg..
89.00 Kč
Italské Lasagne Plátky těstovin Compioni 500g Italské Lasagne Plátky těstovin Compioni 500g
Novinka
Model: lasagne-camp-500
Vytvořte lahodné a autentické lasagne pro vaši rodinu nebo příští setkání s Campioni Lasagne Sheets. Tyto klasické pláty lasagní, vyrobené z krupice z tvrdé pšenice, perfektně drží svůj tvar pro vrstvení ve vašem oblíbeném receptu na lasagne.* Prémiová krupice z tvrdé pšenice: * Lasagne listy Campio..
79.00 Kč
Značka: Pasta Rummo Model: rumm-fus-48-500g
Fusilli jsou typickým tvarem těstovin jižní Itálie, kde se název a přesný tvar spirálek na omáčku liší region od regionu podle místní tradice.Lahodné k jídlu a extrémně univerzální.Produkt v ItáliiMouka z tvrdé pšeniceVaření za 8 minutKrátké těstoviny500 gr..
65.00 Kč
Značka: De Cecco Model: decec-spag-12-500g
Autentické italské těstoviny De CeccoŠpagety jsou tak všestranné, že se dají podávat s jakýmkoliv kořením, od ryb po maso, od zeleniny po sýry, ale jsou výborné i vychutnány obyčejné, ochucené pouze extra panenským olivovým olejem a posypem parmezánu.De Cecco používá pomalé (18 hodin) sušení při níz..
68.00 Kč
Značka: Pasta Rummo Model: rumm-spag-3-500g
Ať už podávané s vaší speciální omáčkou, nebo rajčaty, popř. chilli a česnek (“Půlnoční špagety”), naše Špagety č. 3 jsou ukázkovým zástupcemz velké italské klasiky miloval po celém světě.Produkt v ItáliiPšeničná mouka tvrdáVaření za 9 minutDlouhé těstoviny500 gr..
65.00 Kč
Italské Těstoviny Cannelloni Campioni 250g Italské Těstoviny Cannelloni Campioni 250g
Novinka
Model: Cannel-camp-250
Italské těstovinové trubičky k naplnění a připravené k pečení v troubě.Cannelloni mají prastarý původ a dlouhou historii. Bohaté na chuť a ideální pro umístění těch nejnápaditějších omáček, jsou ideální pro vaše pečené recepty.IDEÁLNÍ S...Harmonie chutí vytvořená ricottou a špenátem nebo pro kl..
55.00 Kč
Italský jídelní box - Dinner Box č.3 CANNELLONI kit Italský jídelní box - Dinner Box č.3 CANNELLONI kit
Novinka
Značka: Italjidlo Model: box3-Cannell
Dodáváme chuť Itálie: Autentická italská večeře CannelloniPřineste chuť Itálie přímo do vaší kuchyně s naší tradiční italskou Cannelloni Dinner Box ! Tento box obsahuje všechny prémiové ingredience, které potřebujete k vytvoření lahodného a autentického italského zážitku Cannelloni přímo ze srdce It..
399.00 Kč
Značka: Le 5 Stagioni Model: 5-Stagioni-pizza-fl-1kg
Mouka typu „00“ s vysokým obsahem bílkovin, ideální pro přípravu Pizzy doma jako v pizzerii 1KgMěkká pšeničná mouka typu „00“ se středně vysokým obsahem bílkovin, vhodná pro všechna přímá i nepřímá těsta na pizzu Napoletana. Tato speciální mouka, vyvinutá ve spolupráci s mistrovskými kuchaři pizzaio..
64.00 Kč
Značka: Knorr Model: minestrone-knorr01
Italská Polévka Minestrone Knorr 500 ml s 13 druhy zeleninyVyberte si chuť polévek Knorr Minestrone pro jednoduché, zdravé a rychlé jídlo!Originální chuť, se zeleninou z udržitelného zemědělství - 100% přírodní ingredience, 2 porce - 500 mlToto je 13 druhů zeleniny, které si společnost Knorr vybrala..
135.00 Kč
Značka: Divella Model: Divella-spag-ris-500g
Těstoviny Divella špagety restaurace č.8 je ideální k přípravě prvních chodů na bázi masa, ryb a jakékoli omáčky. Rychlé vaření a jedinečná chuť.500 grProdukt v ItáliiPšeničná mouka tvrdáVaření za 7 minutDlouhé těstoviny..
39.00 Kč
Značka: Pasta Rummo Model: rum-ling-13-500g
Pasta Rummo Linguine č. 13 je ideální pro přípravu prvních chodů založených na omáčce z ryb nebo mořských plodů. Rychlé vaření (10 minut) a jedinečná chuť.Linguine (nebo Trenette) pochází z Ligurie, kde byl vždy spojován s janovským pestem. Je však extrémně univerzální a je vynikající s omáčkami obs..
60.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 13