Menu
Váš košík

Italská Rýže - Těstoviny - Mouka

Tato kategorie zahrnuje různé výrobky z rýže, těstovin a mouky, které jsou známé svou vynikající kvalitou, chutí a texturou.

Rýže je základem italské kuchyně a často se používá v oblíbených pokrmech, jako je rizoto, což je krémové rýžové jídlo vyrobené z vývaru, másla a parmazánu. Italská rýže, jako jsou Arborio a Carnaroli, jsou známé pro svůj vysoký obsah škrobu a pevnou texturu, díky čemuž jsou ideální pro vytváření bohatých a krémových rizot.

Těstoviny jsou další stálicí italské kuchyně a jsou milovány po celém světě. Italské těstoviny jsou vyrobeny z krupice z tvrdé pšenice, která je známá svým vysokým obsahem bílkovin a žvýkací texturou. Mezi oblíbené druhy italských těstovin patří špagety, penne a fusilli, které lze podávat s různými omáčkami, včetně rajčatové omáčky, pesta a carbonara.

Mouka je nezbytnou složkou italské kuchyně a používá se k přípravě různých pokrmů, včetně pizzy, chleba a těstovin. Italská mouka, jako je mouka Tipo 00, je známá svým nízkým obsahem lepku a jemnou strukturou, díky čemuž je ideální pro vytváření lehkého a nadýchaného těsta na pizzu a těstoviny.

Stručně řečeno, kategorie Italská rýže, těstoviny, mouka nabízí řadu vysoce kvalitních produktů, které jsou nezbytné pro vytvoření lahodných a autentických italských pokrmů. Od krémových rizot po žvýkací těstoviny a lehké a nadýchané těsto na pizzu, tyto produkty musí mít každý milovník italské kuchyně.

Autentické italské Rýže, těstoviny a Mouky pro italská jídla nakupujte online

Italská Rýže na Rizoto GranRiso Pasini 1 kg
Novinka
Značka: Pasini Model: ris-risot-pasini-1k
Velká a dlouhá Superjemná rýže s velkými zrny. Je ceněn pro svou vynikající odolnost při vaření a je určen pro krémová rizota a tymbaly.Ideální pro rizotoDoba vaření: 15 - 18 minutVyrobeno v Itálii1 kg..
87.00 Kč
Značka: Pasini Model: ris-parboil-pasini-1k
Parboiled:Pro rychlejší vaření se tato jemná rýže získává procesem, který obohacuje zrno o vitamíny obsažené ve slupkách a dodává mu jantarový vzhled.Ideální pro rizoto nebo rýžový salátDoba vaření: 13 - 15 minutVyrobeno v Itálii1 kg..
89.00 Kč
Italské Semolina Celozrnné těstoviny Penne rigate Barilla 500g
Top Značka
Značka: Barilla Model: bari-celoz-pen-500
Nejplnější chuť a dokonalá konzistence jsou výsledkem jemné metody mletí, která zachovává veškerou dobrotu 100% italské pšenice.Barilla Penne Rigate Celozrnné s malým průměrem a přírodním zdrojem vlákniny se vyznačují svou pověstnou schopností udržet omáčku.  Díky své malé velikosti se dokonale..
64.00 Kč
Značka: Sgambaro Model: sgamb-spag-int-500g
Zdravá výživa nejlepších italských zrn, zbavená pouze vnější části zrna, je neporušená a zachovává o to jemnější, ve vodě rozpustnou vlákninu.DOBRÉ PRO CHUŤ, DOBRÉ PRO PLANETUŘada Sgambaro Label Bio, zrozená před více než 20 lety, je nyní rodinnou tradicí. Nabízí pouze speciální zrna a obiloviny, ku..
64.00 Kč
Italské Semolinové Těstoviny Bronzově tažené špagety Barilla 400g Italské Semolinové Těstoviny Bronzově tažené špagety Barilla 400g
Top Značka
Značka: Barilla Model: bari-bro-400
Tento formát se stal ještě ikoničtějším díky velkorysejší tloušťce, intenzivní drsnosti a jantarově žluté barvě.Zvláštní bronzová kresba díky speciální metodě Raw Processing dodává Barilla Spaghetti Al Bronzo drsný povrch pro neodolatelný zážitek pro oči i patra.z velké italské klasiky miloval ..
55.00 Kč
Značka: Pasta Rummo Model: rumm-fus-48-500g
Fusilli jsou typickým tvarem těstovin jižní Itálie, kde se název a přesný tvar spirálek na omáčku liší region od regionu podle místní tradice.Lahodné k jídlu a extrémně univerzální.Produkt v ItáliiMouka z tvrdé pšeniceVaření za 8 minutKrátké těstoviny500 gr..
65.00 Kč
Značka: De Cecco Model: decec-spag-12-500g
Autentické italské těstoviny De CeccoŠpagety jsou tak všestranné, že se dají podávat s jakýmkoliv kořením, od ryb po maso, od zeleniny po sýry, ale jsou výborné i vychutnány obyčejné, ochucené pouze extra panenským olivovým olejem a posypem parmezánu.De Cecco používá pomalé (18 hodin) sušení při níz..
68.00 Kč
Značka: Pasta Rummo Model: rumm-spag-3-500g
Ať už podávané s vaší speciální omáčkou, nebo rajčaty, popř. chilli a česnek (“Půlnoční špagety”), naše Špagety č. 3 jsou ukázkovým zástupcemz velké italské klasiky miloval po celém světě.Produkt v ItáliiPšeničná mouka tvrdáVaření za 9 minutDlouhé těstoviny500 gr..
60.00 Kč
Italské Těstoviny Cannelloni Campioni 250g Italské Těstoviny Cannelloni Campioni 250g
Novinka
Model: Cannel-camp-250
Italské těstovinové trubičky k naplnění a připravené k pečení v troubě.Cannelloni mají prastarý původ a dlouhou historii. Bohaté na chuť a ideální pro umístění těch nejnápaditějších omáček, jsou ideální pro vaše pečené recepty.IDEÁLNÍ S...Harmonie chutí vytvořená ricottou a špenátem nebo pro kl..
49.00 Kč
Značka: Divella Model: bia-couscous-500
Cous Cous Sapori Mediterranei Bia 500g je vysoce kvalitní kuskus, který je ideální pro každého, kdo miluje chuť Středomoří. Tento lahodný kuskus je vyroben ze 100% krupice z tvrdé pšenice, která je jemně mletá, aby vytvořila jemnozrnnou texturu, která je ideální pro vstřebání bohatých chutí vašich o..
39.00 Kč
Značka: Le 5 Stagioni Model: 5-Stagioni-pizza-fl-1kg
Mouka typu „00“ s vysokým obsahem bílkovin, ideální pro přípravu Pizzy doma jako v pizzerii 1KgMěkká pšeničná mouka typu „00“ se středně vysokým obsahem bílkovin, vhodná pro všechna přímá i nepřímá těsta na pizzu Napoletana. Tato speciální mouka, vyvinutá ve spolupráci s mistrovskými kuchaři pizzaio..
64.00 Kč
Značka: Knorr Model: minestrone-knorr01
Italská Polévka Minestrone Knorr 500 ml s 13 druhy zeleninyVyberte si chuť polévek Knorr Minestrone pro jednoduché, zdravé a rychlé jídlo!Originální chuť, se zeleninou z udržitelného zemědělství - 100% přírodní ingredience, 2 porce - 500 mlToto je 13 druhů zeleniny, které si společnost Knorr vybrala..
135.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 20