Menu
Váš košík

Segafredo Zanetti Kava

Segafredo Zanetti Italská Kava
Segafredo Zanetti Italská Kava

Značka: Segafredo Zanetti Coffee Model: segaf-esp-crem-ricc-cap-dg10
Super krémováIntenzita 11, střední pražení, plná a krémová chuťVyvážený výběr kávy Robusta odborně smíchaný s Arabikou z Jižní Ameriky. Je ceněn pro své tělo spojené s komplexními aromatickými a chuťovými náznaky připomínajícími koření a sušené ovoce.Doporučené dávkování 50mlBalení 10 kapslí (10x7.5..
89.00 Kč
Značka: Segafredo Zanetti Coffee Model: segaf-esp-casa-cap-dg10
Intenzita 10, střední pražení, plná a krémová chuťSměs kávy Arabica a Robusta, má příjemné tělo s lehce kořeněnými tóny opečeného chleba.Doporučené dávkování 50mlBalení 10 kapslí (10x7.5g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávovarem Nescafé Dolce Gusto ® ** Nespresso ® a * Nescafé ..
126.00 Kč
Značka: Segafredo Zanetti Coffee Model: Segafredo-nespr-10esp
Espresso – dokonalé espresso s typickou italskou vůní a sametovou pěnou.Intenzita: 9Tmavě praženéS kapslemi od Segafredo pro Nespresso* kávovary si mohou milovníci kávy nyní připravovat kávové speciality splňující trend udržitelného zemědělství. Nové biologicky odbouratelné kávové kapsle určené..
129.00 Kč
Značka: Segafredo Zanetti Coffee Model: segaf-esp-casa-1000g
Plná a krémová chuť, kávová zrna.Směs kávy Arabica a Robusta, má příjemné tělo s lehce pikantními tóny toastového chleba. Ideální pro tradiční espresso kávovar, vynikající také s moka.Je to směs, kterou lze s různým stupněm mletí použít na superautomatických strojích, tradičních espresso strojích, f..
355.00 Kč
Segafredo Italská mletá káva Espresso Casa 250g
Novinka
Značka: Segafredo Zanetti Coffee Model: seg-ecas-mac-250
Zavřete oči a ponořte se do lahodné kávy Espressa Casa značky Segafredo Zanetti. Rázem se z vás stane vášnivý Ital, vychutnávající si své silné espresso s hořkočokoládovým aroma, jemnou chutí, která pohladí všechny vaše chuťové pohárky. Hutná pěna vyjadřuje sílu této lahodné kávy.Espresso Casa je ty..
85.00 Kč
Zobrazit 1 až 5 z 5