Menu
Váš košík

Parmalat Chef

smetana na vaření, bešamel, krémy na vaření
smetana na vaření, bešamel, krémy na vaření

Značka: Parmalat Chef Model: Parmalat-Bechamel
Bechamel je jednou z nejznámějších omáček v kuchyni, používá se samostatně jako hladké a krémové koření nebo dokonce jako základna pro přípravu komplikovanějších omáček a přípravků.Je vhodné vyrábět lasagne, cannelloni, pečenou zeleninu a mnohem více. Béchamel Chef je také velmi dobrý na pečené ryby..
36.00 Kč
Značka: Parmalat Chef Model: Parmalat-Salmon-Panna
Panna Chef s lososem je šéfkuchařka krém obohacený o nejlepší norský uzený losos, který jekombinací chuti a delikatesy. Skvělá kvalita šéfkuchaře Panna ví, jak zvýšit chuť uzeného lososa změkčením a ještě větší příjemností. Je výjimečný v omáčkách nebo samostatně k ochucení pokrmů všeho druhu: ..
69.00 Kč
Značka: Parmalat Chef Model: Sant-plus-ana-kok-250
Italský ovocný džus Santal Plus Ananas a Kokos 250mlAnanas, Kokos a kapka mléka, které vám dodají jemnou a vždy neodolatelnou chuť.Santàl PLUS je řada nápojů, která kombinuje autentickou chuť ovoce se vší jemností kapky mléka, které vás překvapí chutí tak výtečně jemnou a sametov..
36.00 Kč
Značka: Parmalat Chef Model: Sant-plus-frag-ban-250
Italský ovocný džus Santal Plus Jahoda a banán 250mlJahoda, banán a kapka mléka, které vám dodají jemnou a vždy neodolatelnou chuť.Santàl PLUS je řada nápojů, která kombinuje autentickou chuť ovoce se vší jemností kapky mléka, které vás překvapí chutí tak výtečně jemnou a sametovou, že poh..
36.00 Kč
Značka: Parmalat Chef Model: Sant-top-aranc-250
Osvěžující nápoj s přídavkem výtažků z pomerančových květů nabízí nezaměnitelnou osvěžující, voňavou a jemnou chuť.Červený pomeranč:Jedinečné citrusové ovoce, které vás svou sladkou chutí přiměje cestovat na Sicílii.Ze skutečné vylisované šťávy (min 25%)uchovávejte na chladném a suchém místě. Po ote..
34.00 Kč
Značka: Parmalat Chef Model: Parmalat-funghi-Panna
Panna Chef with Porcini Houby má intenzivní chuť hříbků spojenou s pochoutkou Panna Chef: něčím jedinečným v kuchyni. Jedná se o produkt uvedený v receptech, kde jsou již houby přítomny nebo je nahradit. Je také výjimečný sám o sobě, že okoření první chody všeho druhu, od tortellini po rizoto a je f..
69.00 Kč
Zobrazit 1 až 6 z 6