Menu
Váš košík

Lavazza káva a Kapsli

Italská káva Lavazza číslo 1 v Itálii
Italská káva Lavazza číslo 1 v Itálii

10 kapslí Lavazza Espresso Qualità Oro pro Nespresso z hliníku
Novinka Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lavazz-nespr-10-q-oro
Vychutnejte si dokonalou symfonii nejlepších kávových zrn Arabica obohacenou o ovocné a květinové tóny. To vše je Qualità Oro, autentická esence elegance.Krémová káva s elegantní chutí a ovocnými a květinovými tóny.Sladká chuťAromatické tóny: Květiny a ovocePražení: SvětléSložení: 100% ArabicaKrabič..
133.00 Kč
10 kapslí Lavazza Espresso Ristretto pro Nespresso z hliníku
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lavazz-nespr-10ristrett
Buď krátký, buď silný, buď Ristretto. Méně je více, dokonce i u kávy. Master blenders vytvořili tuto kávovou směs tak, aby odrážela intenzivní eleganci čokoládových a karamelových tónů.Hliníkové kapsle zaručují celistvost chuti a aroma kávy.Pečeně: Tmavý, pomalý bubenSložení: Arabica and Robust..
135.00 Kč
16 kapsli Cappuccino LAVAZZA Nescafe Dolce Gusto 16 kapsli Cappuccino LAVAZZA Nescafe Dolce Gusto
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lavazza-ndg-cappuccino16
16 kapslí Cappuccino LAVAZZA KOMPATIBILNÍ s Nescafé Dolce Gusto ® *Originální a plně aromatizované kávové kapsle od renomované značky Lavazza. Balení obsahuje osm kapslí s aromatickou kávou (mletá Arabica v kombinaci s nejlepší Robustou) a osm kapslí se směsí mléka a trochou cukru. Díky jedinečné a ..
142.00 Kč
16 kapsli Kava Cremoso LAVAZZA Nescafe Dolce Gusto 16 kapsli Kava Cremoso LAVAZZA Nescafe Dolce Gusto
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lavazza-Ndg-Cremoso
Lavazza Cremoso Capsules Coffee je perfektní volbou pro každého, kdo chce bohatý a krémový zážitek z kávy ze svého kávovaru Dolce Gusto. Tato prémiová směs je vyrobena ze Arabica a Robusta odborně smíchané, pečlivě vybraných z nejlepších oblastí pěstování kávy na světě.Jedinečný proces vaření strojů..
139.00 Kč
16 kapsli Kava Intenso LAVAZZA Nescafe Dolce Gusto 16 kapsli Kava Intenso LAVAZZA Nescafe Dolce Gusto
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lavazza-Ndg-Intenso
Nejlepší kávy Arabica z plantáží Střední a Jižní Ameriky se snoubí se silnými tóny Robusty v dokonalé směsi.Tmavé pražení mu dodává tělo a silné karamelové tóny.Nechte se ovládnout Intenzivní Espresso Lavazza, plné osobnosti a chuti.Kapsle kompatibilní se stroji Nescafè® Dolce Gusto®Intenzita 9Balen..
142.00 Kč
16 Kompatibilní kapsle LAVAZZA Kava Lungo Nescafe Dolce Gusto 16 Kompatibilní kapsle LAVAZZA Kava Lungo Nescafe Dolce Gusto
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lavazza-Ndg-Lung
Lavazza Espresso LungoVýběr jemných kávových zrn 100% Arabica dovedně vybraných společností Lavazza k vytvoření kávy s jemnou, vyváženou chutí a sametovým krémem. Kapsle kompatibilní se kávovar NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® *.Italská káva Lavazza číslo 1 v ItáliiINTENZITA 5PŮVOD: Střední Jižní AmerikaP..
139.00 Kč
Italská Káva Zrna Lavazza Qualità Oro 100% Arabica 250g
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lava-zrn-q-oro-250
Káva tmavé barvy, sametové textury, tóny ovoce a květin.Chuť: Sametová texturaTmavě zbarvená směs s ovocnými a květinovými tóny a dlouhotrvajícím krémem.Zlatavý krém a teplá barvaIntenzita 5/10Autentická italská káva číslo 1 v ItáliiIdeální pro moka a automatické kávovaryBalení: 250gVyrobeno v Itáli..
152.00 Kč
Italská Kávová Zrna Lavazza Qualita Oro Hora Vzrostlá 100% Arabica 250g
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lava-zrn-oro-mg-250
Na úrodných horských půdách v nadmořské výšce až 2 000 m můžete pěstovat ty nejlepší odrůdy Arabiky, které se spojí a vytvoří kávu s charakterem a osobitostí.Tmavě zbarvená směs s ovocnými a květinovými tóny a dlouhotrvajícím krémem.Zlatavý krém a teplá barvaIntenzita 7/10Autentická italská káva čís..
149.00 Kč
Italská Zrna Káva Lavazza Qualità Rossa 500g
Novinka Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lava-zrn-q-rossa-500
Směs s jedinečným aroma a plným tělem, bohatá na mimořádnou kulatost složená převážně z brazilské Arabiky a africké Robusty.Zlatý krém s teplou barvou, tóny čokolády a sušeného ovoce.Intenzita 5/10Autentická italská káva číslo 1 v ItáliiIdeální pro moka a automatické kávovaryBalení: 500gVyrobeno v I..
245.00 Kč
Lavazza Italská mletá káva Crema e Gusto 250g v plechovce
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lava-cg-mac-250
Měkká, zaoblená, příjemná směs složená především z vysoce kvalitní Arabiky a Robusty. Dokonalá harmonie mezi tělem a kořenitými vrchními tóny. Ideální pro přípravky na bázi mléka.Intenzita 7/10Autentická italská káva číslo 1 v ItáliiIdeální pro moka a automatické kávovaryBalení: Plechovka 250gVyrobe..
116.00 Kč
Lavazza Italská zrnková káva Caffè Crema Classico 1000g
Novinka Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lava-zrn-cr-cla-1000
Luxusní italská zrnková káva ideální pro smetanovou kávu, latte, flat white, Cappuccino nebo Latte MacchinatoHluboká a krémová káva s příjemnou dochutí a trvalou smetanou.Aromatické a vyváženéKulaté aroma a jemná chuť.Intenzita: 7/10Vzhled: Zlatá krémová, tepláAroma: Tóny sušeného ovoceChuť: JemnáAr..
459.00 Kč
Lavazza Italská Zrnková káva Expert Gusto Forte 100% Robusta 1000g
Top Značka
Značka: Lavazza Model: Lava-zrn-eforte-1000
Zrnková káva Gusto ForteSměs Lavazza se silným a rozhodným charakteremSilné a intenzivní s příjemnou kakaovou dochutí. Silná a intenzivní chuťTmavě zbarvená směs s kakaem, kořením a dlouhotrvajícím krémem.Intenzita 13/13Autentická italská káva číslo 1 v ItáliiIdeální pro moka , espresso, Caffe ..
305.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 13