Menu
Váš košík

Compatibile Italiano Kávové kapsle

Compatibile Italiano Kávové kapsle
Compatibile Italiano Kávové kapsle

Značka: Compatibile Italiano Model: compita-ristrett-nespr10
Střední pražení asijské Robusty se mísí se silnou a plnou chutí středoafrické Robusty a dává kávě perzistentní a intenzivní tělo. Na patře intenzivní tóny Robusty dodávají příjemnou dochuť cereálií a kakaa.Pro milovníky silné kávy nutnost.Intenzita 1010 kapslí kávy 100% Robusta - Compatibile It..
90.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-garacrem-nespr10
Tmavé pražení Arabiky použité pro tuto směs se mísí se silnou a plnou chutí Robusty, což dává kávě perzistentní a intenzivní tělo. Na patře se mísí kyselé tóny arabiky s plnou robustností, která dává příjemnou dochuť cereálií a kakaa.10 kapslí kávy 40% Arabica - 60% Robusta - Kompatibilní ..
92.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-garabic-nespr10
Lehké pražení jemné Arabiky použité pro tuto směs dodává kávě lehké a příjemně kyselé tělo. Na patře se květinové a ovocné tóny charakteristické pro africkou arabiku pomalu mísí s kyselostí kolumbijské arabiky a zanechávají příjemně lehké patro.10 kapslí kávy 100% Arabica - Kompatibilní Italiano pro..
79.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-vanig-nespr10
-40% Tento produkt má blížící se datum spotřeby"Pausa Caffe" s chutí, vychutnejte si espresso Příchuť s vanilkou je dobrá kdykoli během dne.10 kapslí s kávou a vanilkou Flavor drink - Compatibile Italiano pro kávovary Nespresso.Doporučené dávkování 50mlBalení 10 kapslí (10x7g)Vyrobeno v ItáliiTyto k..
74.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-minicap-nespr10
Představujeme kávové kapsle "Mini Cappuccino" od "Compatibile Italiano", perfektní doplněk vaší ranní rutiny. Tyto kávové kapsle jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s kávovary Nespresso a zajistily hladký a snadný zážitek z vaření.Kapsle "Mini Cappuccino", vyrobené z vysoce kvalitních italských..
79.00 Kč
10 Pistáciových kávových Kapslí kompatibilních s Nespresso Compatibile Italiano
Novinka
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-pist-nespr10
10 kapslí nápoje s příchutí kávy a pistácií, italská kompatibilní, kompatibilní s kávovary Nespresso.Doporučené dávkování 50mlBalení 10 kapslí (10x7g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle jsou kompatibilní pouze s kávovarem Nespresso®*Není kompatibilní s Nespresso Vertuo ®*.*Nespresso ® a *Nescafé ® *Dolce G..
74.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-chocw-dg16
16 kapslí lahodného nápoje s příchutí bílé čokolády - Compatibile Italiano pro stroje Nescafè Dolce Gusto.Doporučené dávkování 160mlBalení 16 kapslí (16x14g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávovarem Nescafé Dolce Gusto ® ** Nespresso ® a * Nescafé ® * Dolce Gusto ® jsou registro..
135.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-corta-dg16
Rozpustný přípravek na nápoj s příchutí caffè macchiato.Cortado je nápoj s espressem smíchaným se zhruba stejným množstvím mléka. Chutný nápoj ideální pro každou denní dobu.Doporučené dávkování 50mlBalení 16 kapslí (16x6g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávovarem Nescafé Do..
129.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-delic-dg16
Směs kávy Arabica asijského a jihoamerického původu a kávy Robusta z východní Afriky a jihovýchodní Asie pro krémové espresso s jemnou a příjemně aromatickou chutí, vyznačující se jemnou vůní vzácných dřev.60% Arabica 40% RobustaINTENZITA 10Doporučené dávkování: 40mlBalení 16 kapslí (16x7g)Vyrobeno ..
113.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-goldarab-dg16
Jak známo, směs Arabica je jemná káva, která tvoří tyto kávové kapsle „Compatibile Italiano“, káva z Jižní Ameriky a Afriky.Výběr Arabiky pro aromatickou a jemnou kávu.100% ArabicaINTENZITA 9Doporučené dávkování: 40mlBalení 16 kapslí (16x7g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávova..
115.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-robusto-dg16
Silná a rozhodná káva, ideální pro ty, kteří milují silné italské espresso!Nejlepší středoafrická a jihovýchodní asijská robusta se setkává s jihoamerickou robustou v této rozhodné a intenzivní kávě, středně pražené, s tóny kakaa a náznaky obilovin.100% robustníINTENZITA 14Směs: 100% RobustaDoporuče..
110.00 Kč
Značka: Compatibile Italiano Model: compita-samb-dg16
Zkusit něco nového: Intenzivní a krémová kávová směs s vůní SambucaCo je Sambuca:Sambuca je italský sladký likér, jehož základní základ tvoří voda, cukr a esenciální oleje badyánu.Doporučené dávkování: 80mlBalení 16 kapslí (16x6g)Vyrobeno v ItáliiTyto kapsle je kompatibilní pouze s kávovarem Ne..
113.00 Kč
Zobrazit 1 až 12 z 20