Menu
Váš košík

Barilla Těstoviny

Těstoviny Barilla, Tortellini, Lasagne, Tagliatelle, omáčky Těstoviny číslo jedna v Itálii
Těstoviny Barilla, Tortellini, Lasagne, Tagliatelle, omáčky Těstoviny číslo jedna v Itálii

Italské Semolina Celozrnné těstoviny Penne rigate Barilla 500g
Top Značka
Značka: Barilla Model: bari-celoz-pen-500
Nejplnější chuť a dokonalá konzistence jsou výsledkem jemné metody mletí, která zachovává veškerou dobrotu 100% italské pšenice.Barilla Penne Rigate Celozrnné s malým průměrem a přírodním zdrojem vlákniny se vyznačují svou pověstnou schopností udržet omáčku.  Díky své malé velikosti se dokonale..
64.00 Kč
Italské Semolinové Těstoviny Bronzově tažené špagety Barilla 400g Italské Semolinové Těstoviny Bronzově tažené špagety Barilla 400g
Top Značka
Značka: Barilla Model: bari-bro-400
Tento formát se stal ještě ikoničtějším díky velkorysejší tloušťce, intenzivní drsnosti a jantarově žluté barvě.Zvláštní bronzová kresba díky speciální metodě Raw Processing dodává Barilla Spaghetti Al Bronzo drsný povrch pro neodolatelný zážitek pro oči i patra.z velké italské klasiky miloval ..
55.00 Kč
Sušené Vaječné Tortellini se  šunkou "Crudo" Barilla 250g Sušené Vaječné Tortellini se  šunkou "Crudo" Barilla 250g
Top Značka
Značka: Barilla Model: Tort-crud-bar250
-50% Tento produkt má blížící se datum spotřebyPlněné vaječné těstoviny BarillaTortellini patří k italské kulinářské tradici, o které Barilla shromáždila učení, aby vytvořila produkt bohatý na chuť.Tortellini se šunkou Barilla Emiliane jsou syntézou dvou velkých emiliánských tradic: sváteční sr..
89.00 Kč
Vaječné Cannelloni Těstoviny Le Emiliane Barilla 250g Vaječné Cannelloni Těstoviny Le Emiliane Barilla 250g
Top Značka
Značka: Barilla Model: Cannel-bar250
Italské těstovinové trubičky k naplnění a připravené k pečení v troubě.Cannelloni mají prastarý původ a dlouhou historii. Barilla reinterpretuje tuto tradici prostřednictvím emiliánských vaječných cannelloni, zrozených ze setkání mezi autenticitou, vášní pro pravou kuchyni a touhou ohromovat stále n..
125.00 Kč
Zobrazit 1 až 4 z 4