Menu
Váš košík

Balconi italské dezerty

Balconi italské dezerty
Balconi italské dezerty

Značka: Balconi Model: balc-tiram-400
Dort Tiramisù, radost sdílet: sametový krém z mascarpone uzavřený v jemném čokoládový a kávový piškotový dort.Tiramisu je nejznámější italský dezert na světě a Tiramisu Balconi jej dokonale reprezentuje.Vyrobeno v Itálii400gNevyžaduje lednici..
77.00 Kč
Značka: Balconi Model: balc-rollino-cac-222
Rollino, trojitá kakaová dobrota: točený piškot, jemný krém a lahodná poleva.Rollino Cocoa bez konzervačních látek a barviv je perfektní volbou pro lahodnou a kvalitní svačinu, kterou si vezmete s sebou.Balení: 6x37g = 222gVyrobeno v Itálii..
53.00 Kč
Značka: Balconi Model: balc-rollino-latt-222
Rollino Latte, čerstvá pochoutka:točený piškot a sladký mléčný krém, potažený kakaem.Rollino Latte bez konzervačních látek a barviv je perfektní volbou pro lahodnou a kvalitní svačinu, kterou si vezmete s sebou.Balení: 6x37g = 222gVyrobeno v Itálii..
53.00 Kč
Značka: Balconi Model: balc-roll-cioco-250
Kakaová roláda, kakaová pochoutka: vyválený piškot a jemný krém nakrájený na plátky.Ochutnejte, BUDE TO LÁSKA NA PRVNÍ KousnutíBez konzervačních látek a GMO je Roll Hazelnut perfektní volbou pro lahodnou a kvalitní svačinkuVyrobeno v Itálii250g..
39.00 Kč
Značka: Balconi Model: balc-roll-nocc-250
Oříšková roláda, krémová pochoutka: rolovaný piškot s lahodným lískooříškovým krémem, na krájení.Ochutnejte, BUDE TO LÁSKA NA PRVNÍ SOUBORYBez konzervačních látek a GMO je Roll Hazelnut perfektní volbou pro lahodnou a kvalitní svačinkuVyrobeno v Itálii250g..
40.00 Kč
Značka: Balconi Model: cros-meru-350
Představujeme lahodnou italskou Crostata Meruňka Gecchele, bez konzervantů! Tento delikátní koláč je ideální pro ty, kteří oceňují přirozenou a zdravou dobrotu čerstvě upečeného pečiva.Tato crostata, vyrobená z těch nejlepších ingrediencí, má máslovou, šupinatou kůrku, která je ručně svinutá k dokon..
94.00 Kč
Zobrazit 1 až 6 z 6