Menu
Váš košík

Tonon italské sušenky, cukrárna a krekry

italské sušenky, cukrárna a krekry
italské sušenky, cukrárna a krekry

Značka: Tonon biscuits, patisserie and crackers Model: Tonon-crem-apple
Autentické italské Sušenky plněné jablečným krémem pro lahodný chuťový zážitekSvačina pro dospělé i dětiBalení sušenky Tonon Cremosi plněné jablkem (150 g)Krajina puvodu: Itálie..
60.00 Kč
Značka: Tonon biscuits, patisserie and crackers Model: Tonon-crem-cocoa
Kakaové sušenky Tonon Cremosi jsou perfektní svačinou pro každého, kdo miluje kombinaci čokolády a sušenek. Tyto sušenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kakaa, které jim dodává bohatou a dekadentní chuť, která jistě uspokojí vaše chutě na sladké.Kakaové sušenky Tonon Cremosi se svou jemnou texturo..
60.00 Kč
Značka: Tonon biscuits, patisserie and crackers Model: Tonon-crem-haz
Autentické italské sušenky plněné krémem z lískových oříšků pro lahodný chuťový zážitekJsou to sušenky s bohatou a lahodnou náplní, kterým neodoláteBalení sušenky Tonon Cremosi plněné lískovým krémem (150g)Země původu: Itálie..
60.00 Kč
Tonon Cremosi Italské sušenky plněné Pistáciový krém 150g
Novinka
Značka: Tonon biscuits, patisserie and crackers Model: Tonon-crem-pis
Autentické italské sušenky plněné krémem z Pistáciový krém pro lahodný chuťový zážitekJsou to sušenky s bohatou a lahodnou náplní, kterým neodoláteBalení sušenky Tonon Cremosi plněné Pistáciový krém (150g)Země původu: Itálie..
60.00 Kč
Značka: Tonon biscuits, patisserie and crackers Model: Tonon-crem-patiss
Italské Sušenky Plněné Pudink (crema pasticciera) pro lahodný chuťový zážitekJsou to sušenky s bohatou a lahodnou náplní, kterým neodolátebalení sušenky plněné pudinkem Tonon Cremosi. (150g)Krajina puvodu: Itálie..
60.00 Kč
Zobrazit 1 až 5 z 5