Menu
Váš košík

Bauli

Bauli italské dezerty
Bauli italské dezerty

Italský Mini croissant Bauli s kakaovým krémem
Top Značka
Značka: Bauli Model: Bauli-croa-cocoa-75g
Italské Mini Croissant Bauli Měkké listové těsto plněné neodolatelným krémem, Kakaovým Krémem. 75 gVyrobeno v Itálii..
76.00 Kč
Italský vánoční dort il Budino s čokoládovým pudinkem Bauli 750g Italský vánoční dort il Budino s čokoládovým pudinkem Bauli 750g
Novinka Top Značka
Značka: Bauli Model: Baul-bud-750
Harmonie kontrastů pro sladší Vánoce.1 krajíc = 80 g štěstíSETKÁNÍ SENZACEDezert dvou duší: měkkost a křupavost se setkávají, aby uspokojili ty, kteří se nevzdávají sladkosti s intenzivní chutí.PRO JEDINEČNÉ POTĚŠENÍKřupavá poleva z mléčné čokolády, zdobená hořkou čokoládou, se snoubí s jemností při..
309.00 Kč
Italský Vánoční dort Limoncino s citronovým krémem Bauli 400g
Top Značka
Značka: Bauli Model: Baul-limo-cak-450
Lahodný italský dort plněný citronovým krémem připravený k podávání.Speciální dort pro každou zvláštní příležitost, jako jsou Vánoce, Velikonoce, narozeniny nebo oslavyTento dort je velmi podobný Panettone a PandoroČistá hmotnost: 400gVyrobeno v ItáliiSkladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroj..
179.00 Kč
Italský Vánoční dort Tiramisu s Mascarpone krémem a Kávou Bauli 450g
Top Značka
Značka: Bauli Model: Baul-Col-Tiram-450
Bauli nápadití mistři pekaři vzali nejoblíbenější italský dezert. Tiramisù, do nových výšin.Přirozeně kynutý dort potažený hořkou čokoládou a plněný krémem z Mascarpone a Kávou.Připraven sloužitTento dort je velmi podobný Panettone a PandoroČistá hmotnost: 450gVyrobeno v ItáliiSkladujte na chladném ..
185.00 Kč
Italský vánoční Panettone Classico Bauli 500g Italský vánoční Panettone Classico Bauli 500g
Top Značka
Značka: Bauli Model: bauli-pan-klas-500
Nejznámější italský vánoční dort vyrobený z jednoduchých surovin: másla, cukru a vajec, spolu se sladkými rozinkami a glazovanými pomerančovými kůrami. Tradiční recept na kouzelné Vánoce.Bauli je jedničkou v Itálii pro Panettoni a PandoriAbyste si vychutnali plné aroma panettone, doporučujeme dort v..
174.00 Kč
MINI Croissant Bauli s meruňkovou MINI Croissant Bauli s meruňkovou
Top Značka
Značka: Bauli Model: Bauli-m-croiss-apric
Malé croissanty s velkou náplníZačněte den italskou snídaníMini Croissant Bauli Jemné listové těsto plněné neodolatelným dezertem, meruňková náplň.75 gVyrobeno v Itálii..
37.00 Kč
Zobrazit 1 až 6 z 6