Menu
Váš košík

Získejte své italské potraviny s Wolt

Získejte své italské potraviny s Wolt

 Italjidlo.cz, jeden z nejoblíbenějších italských eshopů v České republice, nyní navázal partnerství s platformou pro rozvoz jídel Wolt. Tento vzrušující vývoj znamená, že zákazníci v Praze si nyní mohou objednat své oblíbené italské potraviny z Italjidlo.cz a nechat si je dovézt během několika minut až ke dveřím.

Italjidlo.cz nabízí pravé italské speciality v České republice od roku 2021. V jejich katalogu najdete širokou škálu produktů od klasických těstovin a předkrmů až po tradičnější Panettone nebo Colomba.

Partnerství se společností Wolt je pro Italjidlo.cz přirozeným dalším krokem, protože stále rozšiřuje svůj záběr a zpřístupňuje zákazníkům své chutné jídlo. Wolt je přední platforma pro rozvoz jídla, která působí ve více než 20 zemích po celém světě. Jejich uživatelsky přívětivá aplikace a webové stránky zákazníkům usnadňují procházení menu, zadávání objednávek a sledování dodávek v reálném čase.

Zákazníci v Praze mohou nyní objednávat z Italjidlo.cz prostřednictvím aplikace nebo webu Wolt. Poloměr doručení bude záviset na konkrétním místě, ale ve většině případů mohou zákazníci očekávat, že jejich jídlo dorazí do 30–40 minut od zadání objednávky. Kromě toho Wolt nabízí řadu možností doručení, včetně bezkontaktního doručení, aby byla zajištěna bezpečnost a pohodlí svých zákazníků.

Toto nové partnerství mezi Italjidlo.cz a Wolt je skvělou zprávou pro každého, kdo miluje italské jídlo a oceňuje pohodlí při rozvozu jídla. Ať už máte náladu na klasické tiramisu nebo něco trochu dobrodružnějšího, Italjidlo.cz má pro každého něco. A s přidaným pohodlím doručovací služby Wolt nikdy nebyl lepší čas vychutnat si vynikající italské jídlo Italjidlo.cz z pohodlí vašeho domova.


Objednávejte nyní na: https://wolt.com/en/cze/prague/venue/italjidlo