Menu
Váš košík

Kimbo il caffè di Napoli

Kimbo il caffè di Napoli, Kimbo, káva z Neapole
Kimbo il caffè di Napoli, Kimbo, káva z Neapole

Kimbo Italská kávová zrna Aroma Gold směs 100% Arabica 250g
Novinka
Značka: Kimbo Caffè Model: Kimb-zrn-gara-250
Vysoce kvalitní káva, pražená podle autentické neapolské tradice.Vynikající směs 100% kávy Arabica, s elegantním aroma připomínajícím čerstvé květiny a dokonale vyvážená.Zlatavý krém a teplá barvaIntenzita 9/13Autentická italská káva číslo 1 v ItáliiIdeální pro moka a automatické kávovaryBalení: 250..
170.00 Kč
Kimbo Italská Mleta Káva Aroma Gold 100% Arabica plechovka 250g
Novinka
Značka: Kimbo Caffè Model: Kimb-gro-arogold-250
Středně tmavé pražení umocňuje intenzivní tóny této kávy, která od prvního doušku dává příjemnou dochuť čokolády a mandlíPražení: Středně TmavýIntenzita 9/13100% ArabicaAutentická italská káva číslo 1 v ItáliiIdeální pro moka a automatické kávovaryBalení: plechovka 250gVyrobeno v ItáliiPůvod ká..
185.00 Kč
Značka: Kimbo Caffè Model: Kimb-gro-nap-250
Je to opravdu dobré, stejně jako v neapolské kavárně. Má silnou jemnou chuť a bohatou trvalou krémovitost: espresso je káva ve své nejlepší kvalitě a nejvyšší vyjádření neapolského umění. A KIMBO Espresso Napoletano se směsí pražené mleté kávy vám dává šanci vychutnat si pravé italské espresso v poh..
157.00 Kč
Značka: Kimbo Caffè Model: Kimb-zrn-inte-250
Vysoce kvalitní káva, pražená podle autentické neapolské tradice.Bohatá, výrazná a plná chuť. Název mluví za vše: Intenso je směs kávových zrn s jemnou chutí a nezaměnitelným aroma, které si můžete vychutnat a relaxovat, zatímco zažíváte čisté potěšení a dobíjíte energii do nového dne. Jakmile tuto ..
129.00 Kč
Zobrazit 1 až 4 z 4