Menu
Váš košík

Italská krémová pomazánka z černých oliv D'Amico 130g

Italská krémová pomazánka z černých oliv D'Amico 130g
Novinka
Italská krémová pomazánka z černých oliv D'Amico 130g

Italská krémová pomazánka z černých oliv D'Amico 130g

Italská krémová pomazánka z černých oliv D'Amico 130g

Představujeme Salsa di Olive nere D'Amico: Chutné potěšení pro milovníky oliv!

Dopřejte svým chuťovým pohárkům bohaté a robustní chutě Salsa di Olive nere D'Amico, prémiové omáčky z černých oliv vytvořené s odborností a vášní. Vyrobeno z nejlepších černých oliv, pečlivě vybraných pro jejich výjimečnou kvalitu a intenzivní chuť, toto vynikající koření je skutečným kulinářským mistrovským dílem.

Každá sklenice Salsa di Olive nere D'Amico je harmonickou směsí ručně sbíraných černých oliv, naplněných směsí aromatických bylin a koření. Výsledkem je sametově jemná omáčka, která zapouzdřuje podstatu středomořské kuchyně a přináší dávku pikantní dobroty s každou lžící.

Ať už jste ostřílení milovníci oliv nebo si jen užíváte objevování nových chutí, Salsa di Olive nere D'Amico nabízí všestranný doplněk vašeho kulinářského repertoáru. Jeho bohatý a pikantní profil z něj dělá perfektní přílohu k těstovinám, bruschettě, grilované zelenině nebo dokonce jako dip ke křupavému chlebu.

Pečlivý výrobní proces zajišťuje, že každá sklenice Salsa di Olive nere D'Amico si zachová autentickou chuť a texturu čerstvě sklizených oliv. Olivy jsou odborně rozdrceny a smíchány, aby vytvořily hladkou a lahodnou konzistenci, která pokryje vaše patro čistým uspokojením.

Salsa di Olive nere D'Amico odlišuje nejen její výjimečnou chuť, ale také její závazek ke kvalitě.

Zažijte chuť tradice a kulinářské italské dokonalosti s Salsa di Olive nere D'Amico. Přineste chutě Itálie na svůj stůl a pozvedněte své pokrmy do nových výšin. Tato omáčka z černých oliv, která je ideální pro pobavení hostů, vylepšení vašich oblíbených receptů nebo prostě vychutnání okamžiku čistého chuťového blaha, zanechá na vašem patře trvalý dojem.

Popusťte uzdu své kreativitě v kuchyni a objevte nekonečné možnosti, které Salsa di Olive nere D'Amico přináší do vašich kulinářských dobrodružství. Povzneste svá jídla nezaměnitelnou chutí černých oliv a vydejte se na gastronomickou cestu, která potěší vaše smysly.

Vyzkoušejte Salsa di Olive nere D'Amico ještě dnes a vychutnejte si chuť Středomoří v každém soustu. Vaše chuťové buňky vám poděkují za tento výjimečný a delikátní doplněk vaší spíže.

Po otevření uchovávejte v chladu v oleji a spotřebujte do 3 dnů

Vyrobeno v Itálii

130g 

Složky a výživová fakta
Složení
Nutriční hodnoty
Alergeny

Napsat recenzi

K napsání recenze se prosím přihlaste se nebo registrujte
77.00 Kč
  • Stock: Vyprodáno
  • SKU: 428
  • EAN: 8005695004786