Menu
Váš košík

Gimoka Italská káva

Gimoka Italská káva
Gimoka Italská káva

Značka: Gimoka Caffe Model: Gimoka-granr-dek-ese18
Dokonalé utěsnění, které nabízí speciální papírový filtr, zajišťuje, že podložka funguje uvnitř stroje skvělePlné tělo se zaoblenou chutí, s jemným a jemným aroma. Kombinuje náznak kyselosti s vyváženým aroma, které se vyznačuje tóny tabáku a trvalou dochutí.V krabičce 18 jednotlivých porcí 44mm pap..
89.00 Kč
Gimoka Italská Mletá Káva Gusto Ricco 250g
Novinka
Značka: Gimoka Caffe Model: gmok-mlet-gricco-250
Gusto Ricco (Bohatá Chuť ) je silný a rázný. Směs se silným a štiplavým aroma pro kávu s plnou a rozhodnou chutí. Má jemnou a trvalou dochuť. Ideální pro použití s ​​Moka konvička kávovarem nebo domácím espresso kávovarem.Autentická italská kávaIdeální pro moka a automatické kávovaryIntenzita: ..
67.00 Kč
Italský studený kávový krém připravený ke konzumaci Gimoka 500g Italský studený kávový krém připravený ke konzumaci Gimoka 500g
Novinka
Značka: Gimoka Caffe Model: krem-kava-zeta-500
Studený krém s příchutí kávy Zeta je ihned hotový, v lednici stačí 2-3 hodiny. Je bez laktózy, bez lepku a bez rostlinných tuků.K užívání v kteroukoli denní dobu, v létě i v zimě.Je to lahodný dezert, který si můžete vychutnat sami nebo ve společnosti, po večeři nebo pro zvláštní okamžik.Jak používa..
139.00 Kč
Zobrazit 1 až 3 z 3