Menu
Váš košík

Ferrero je výrobce značkové čokolády a cukrovinek a druhý největší výrobce čokolády a cukrovinek na světě

Ferrero je výrobce značkové čokolády a cukrovinek a druhý největší výrobce čokolády a cukrovinek na světě
Ferrero je výrobce značkové čokolády a cukrovinek a druhý největší výrobce čokolády a cukrovinek na světě

EstaTHE Ferrero Italská láhev studeného citronového čaje 400ml
Novinka Hot
Značka: Ferrero Model: estathe-lem-400
Estathé Ferrero s citronem je pravý nálev z čajových lístků od roku 1972, nabízený v legendárních skleněných a plastových lahvích, ideální pro vychutnání jedinečné a nenapodobitelné chuti Estathé.Bez barviv, Bez konzervantů, BezlepkovýBalení: PET lahev plastová 400mlZemě výroby Itálie.Rekl..
54.00 Kč
Značka: Ferrero Model: estathe-pes-20
Estathé Tea broskev se vyrábí ze skutečného nálevu čajových lístků od roku 1994, nabízených v legendárním panáku, ideální pro vychutnání jedinečné a nenapodobitelné chuti Estathé.Po sklizni jsou vzácné čajové lístky umístěny na velké sítě a vystaveny vzduchu pro přirozené sušení. Poté následuje fáze..
95.00 Kč
EstaTHE Ferrero italský Ledový Citron čaj 3x20cl EstaTHE Ferrero italský Ledový Citron čaj 3x20cl
Novinka
Značka: Ferrero Model: estathe-lim-20
Estathé s citronem je pravý nálev z čajových lístků od roku 1972, nabízený v legendárním panáku, ideální pro vychutnání jedinečné a nenapodobitelné chuti Estathé.Po sklizni jsou vzácné čajové lístky umístěny na velké sítě a vystaveny vzduchu pro přirozené sušení. Poté následuje fáze sítování, kdy se..
95.00 Kč
Značka: Ferrero Model: ferrero-raffaello-80g
Raffaello bílé a rafinovaného vzhledu překvapí jemnou kombinací různých vrstev: křupavá bílá mandle obklopená sametově hladkým krémem v křupavé skořápce oplatky, pokrytá kokosovými vločkami. Raffaello – o sezónu méně požitek pro všechny smysly.Receptura Raffaello je unikátní, harmonická směs pečlivě..
69.00 Kč
Nutella sušenky Ferrero 193g Nutella sušenky Ferrero 193g
Novinka
Značka: Ferrero Model: Nutell-bisc-193
Sušenky Nutella Biscuits miluje každýKolikrát jste si už namazali sušenku pomazánkou Nutella®, aby byla ještě lepší? Proto společnost Ferrero vyvinula sušenku stejně lahodnou, jako je ta domácí, s krémovým srdcem z pomazánky Nutella®. Sušenky Nutella Biscuits vám nabízejí vše, co máte rádi, v jediné..
76.00 Kč
Zobrazit 1 až 5 z 5