Menu
Váš košík

Crodino

Crodino nealkoholický italský aperitiv
Crodino nealkoholický italský aperitiv

Značka: Crodino Model: bellini-mix-200
Představujeme Bellini Mix, dokonalý aperitiv, který přenese vaše chuťové pohárky do sluncem zalité oblasti Itálie. Náš Bellini Mix je osvěžující a ovocná směs prémiové bílé broskvové šťávy a šumivého vína. Tento ikonický italský koktejl je oblíbený mezi místními obyvateli i turisty již více než 70 l..
59.00 Kč
Značka: Crodino Model: spritz-mix-200
Ochucený nápoj na bázi šumivého vína.Vynikající aperitiv připravený k pití čerstvý nebo s ledem a na ozdobu plátkem pomeranče. Doporučuje se přidat seltz.Představujeme lahodný a osvěžující italský aperitiv Spritz Mix! Spritz Mix, ideální pro teplé letní večery nebo pro každou příležitost, která vyža..
57.00 Kč
Značka: Crodino Model: crod-rosso-8x100ml
Crodino se zrodilo v roce 1965. Jeho vznik přišel v historickém okamžiku, kdy v Itálii různí likéristé a podnikatelé hledali nealkoholické nebo nízkoalkoholické nápoje, protože spotřebitelé stále více žádali tento druh produktu: trend, který se v dnešní době opakuje a spotřebitelé se stále více zají..
215.00 Kč
Značka: Crodino Model: crod-mojit-lim-33
Nealkoholický sycený nápoj s citronovou šťávou 12% a citronovou dužinou, s příchutí mojito (citron, limetka, máta)Bez barviv a konzervantů.Balení: 1x 330ml PlechovkaVyrobeno v Itálii..
35.00 Kč
Zobrazit 1 až 4 z 4